Get Flash Player
Apartmani Ohrid, Vila Flora
Вила Флора е модерна и со стил опремена вила лоцирана во Охрид, во новата населба Далјан, на 100 метри од брегот на Охридското Езеро.
---------------------------------------- Повеќе...
Сместување:  Вила Флора нуди апартмани во Охрид на 100 метри од плажата! Апартманите се убаво уредени и нудат пријатна и тивка атмосфера за престој. Секоја од собите располага со сопствено купатило, ТВ приемник приклучен на кабелска телевизија, интернет приклучок и парно греење.
---------------------------------------- Повеќе...
Ресторан:  Ресторанот се наоѓа во приземниот дел на вилата. Располагаме со капацитет од 80 седишта во затворен простор.
---------------------------------------- Повеќе...
     www.ViLaFlora.com
------------------------------------------- Tel:      +389-(0) 46 270-090
Fax:     +389-[0]46 270-090
Пишете ни на Skype:
My status
Get Flash Player
Get Flash Player
Copyright © 2008 Apartmani Ohrid - Vila Flora